Van 30 september tot en met 11 oktober zetten we samen de spot aan β¨π¦. Met het thema βSpot aan!β ga je anders kijken, beter opletten en vooral ontdekken hoeveel verrassingen er in boeken verstopt zitten ππ. Want als je goed kijkt, zie je in elk verhaal iets bijzonders!
π In boeken kun je namelijk van alles beleven. De ene keer sta je als een beroemde zanger op een groot podium en zing je een uitverkochte zaal helemaal mee π€π. De andere keer ben je degene die de hele klas laat lachen met een geweldige grap π. In kinderboeken wemelt het van de podiumbeestenβgroot, klein, stoer of juist een beetje verlegen. Met of zonder plankenkoorts, iedereen mag stralen β¨. De Kinderboekenweek 2026 is één groot open podium. Zing, dans, speel toneel of vertel een verhaal dat iedereen omver blaast ππΊπ. Dit is jouw moment!
Benieuwd welke boeken bij dit thema passen? Neem een kijkje op: https://www.kinderboekenweek.nl/thematitels/ ππ
Tijdens de Kinderboekenweek draait alles om leesplezier en fantasie π. En het mooiste is: dat kan overal. Op je kop in de bank π€Έ, in een zelfgebouwde hut ποΈ, onder de tafel πͺ of juist languit op de grond π. Jij kiest jouw plek, jij zet de spot aan!
Bij Ergotherapie De Oplossing zijn we heel benieuwd waar jij gaat optreden met jouw boek ππ. Misschien ben jij wel de ster van je eigen verhaal π. Dus pak een boek, zoek jouw podium en laat je fantasie stralen! β¨
