Lente hangt in de lucht en dat betekent dat Pasen weer voor de deur staat! Wij van Ergotherapie โDe Oplossingโ wensen alle kinderen en ouders een vrolijk en gezellig Pasen. Hopelijk wordt het een weekend vol vrolijke kleuren, lekker buiten spelen en natuurlijk… paaseitjes zoeken! ๐ฅโจ
En omdat we bij ergotherapie houden van spelenderwijs oefenen, hebben we een leuke knutselactiviteit bedacht die niet alleen creatief is, maar ook de fijne motoriek stimuleert!
๐จ Paashaas vingerpoppetjes knutselen ๐โ๏ธ
Wat heb je nodig?
โ
Gekleurd papier of vilt
โ
Schaar
โ
Lijm of dubbelzijdig tape
โ
Stiften of wiebeloogjes
โ
(Optioneel) Watjes voor een zacht staartje
Hoe maak je het?
1๏ธโฃ Knip een ovaal (het hoofd van de paashaas) en twee lange oren uit gekleurd papier of vilt.
2๏ธโฃ Teken of plak een schattig gezichtje op het hoofdje.
3๏ธโฃ Knip een brede strook papier en maak er een ring van die om een vinger past. Plak of niet de uiteinden aan elkaar.
4๏ธโฃ Plak het hoofd van de paashaas op de ring, zodat hij als een poppetje op je vinger past.
5๏ธโฃ Versier je haas zoals jij dat leuk vindt!
Met deze activiteit oefenen kinderen knippen, plakken en fijne handbewegingen, terwijl ze iets leuks maken om mee te spelen. ๐ฐ๐ญ
We wensen iedereen een heerlijk paasweekend vol plezier en ontspanning! ๐ท๐
Liefs,
Het team van Ergotherapie โDe Oplossingโ