Hiep hiep hoera, het is Voorleesdagen-tijd!
Van 21 januari tot en met 1 februari vieren we de Nationale Voorleesdagen. Dat betekent: tijd om lekker te luisteren naar verhalen en samen te genieten van boeken! Elk jaar staat er een speciaal prentenboek van het jaar in de spotlight, dit jaar is dat ‘Kleine aap‘. Er zijn feestelijke activiteiten, zoals voorleesfeestjes en boekenmarkten, waar kinderen en ouders samen kunnen ontdekken hoe leuk lezen is.
Voorlezen is niet alleen leuk, maar ook supergoed voor kinderen. Het helpt je om nieuwe woorden te leren en je fantasie te laten groeien. Daarom moedigen we iedereen aan: lees samen met je kind, broer of zus, opa of oma en laat je meenemen in de wereld van verhalen.
Ook bij ons in de praktijk houden we van lezen! In de wachtkamer staat een gezellige zwerfboekenkast. Je mag er een boek uit lezen terwijl je wacht, of er eentje mee naar huis nemen en later weer terugzetten. Zo kan het boek verder “zwerven” en nieuwe lezers blij maken.
Namens ons hele team: veel leesplezier!